Zestaw miodów - Zdrowie w prezencie

Kochasz Swoich bliskich tak mocno, że jedyne czego dla Nich pragniesz to ZDROWIE. I po to właśnie został stworzony ten zestaw! Zabierz bliskich do krainy gdzie zdrowe równa się smaczne, naturalne i do tego pięknie zapakowane. Gwarantujemy Ci zestaw 3 turbo produktów, które zostały stworzone do zadań specjalnych. To nie tylko obietnica zdrowia ale również przyjemności pochodzącej z ich smakowania.

89,52 zł Netto

CZAS REALIZACJI: do 5 dni roboczych plus czas dostawy

Więcej informacji

Zestaw miodów - Zdrowie w prezencie

Kochasz Swoich bliskich tak mocno, że jedyne czego dla Nich pragniesz to ZDROWIE. I po to właśnie został stworzony ten zestaw!

Zabierz bliskich do krainy, gdzie zdrowe równa się smaczne, naturalne i do tego pięknie zapakowane.

Gwarantujemy Ci zestaw 3 turbo produktów, które zostały stworzone do zadań specjalnych. To nie tylko obietnica zdrowia, ale również przyjemności pochodzącej z ich smakowania.

W zestawie:

Pyłek  wielokwiatowy 190g

Zawiera dużo witamin, aminokwasów, węglowodanów oraz minerałów. Ma niezwykłe zdolności regulacyjne i jest odpowiedni dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pomoże przetrwać okres jesienno, zimowy i wzmocni organizm.

Pierzga pszczela 150g

Największe bogactwo pochodzące z ula! Zawiera podobne substancje do mleczka pszczelego. Smak ma słodko-kwaśny i je się go dobrze bez dodatków. To taka multiwitamina pochodząca prostu z natury. Superfoods, który jest łatwo i szybko przyswajalny przez nasz organizm.

Miód gryczany 350g

Najbogatszy odżywczo ze wszystkich miodów, pochodzi z upraw ekologicznych. Czysty, wolny od szkodliwych substancji o największym wśród miodów potencjale antyoksydacyjnym. To najlepsze wsparcie dla budowania odporności i podniesienia zdrowia.

20 innych produktów w tej samej kategorii:

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i jako pierwszy otrzymywać informacje o promocjach i specjalnych akcjach? Chcesz otrzymać specjalny kod zniżkowy na swoje pierwsze zamówienie? Zapisz się do naszego newslettera już dzisiaj – gwarantujemy same słodkie przyjemności!