Miód wielokwiatowy  

Kwiatki, bratki… i stokrotki. Poznaj niesamowity, aromatyczny i bardzo zdrowy miód wielokwiatowy, który jest dumą naszej pasieki. Piękny kolor, delikatna konsystencja i zmienność smaku w zależności od pory zbioru, sprawi, że miód wielokwiatowy zagości na Twoim stole już na stałe. Miód wielokwiatowy od wielu pokoleń należy do najbardziej popularnych i ulubionych gatunków – w teście smaku przeprowadzonym przez dzieci, to właśnie on jest wybierany najczęściej. Czy wiesz, co jeszcze czyni go wyjątkowym? Jego zmienność i różnorodność – jest inny zbierany wiosną, a jeszcze inny latem, w zależności od tego, jaka roślina miododajna jest bazą i najchętniej wybierają ją pszczoły, miód wielokwiatowy może różnic się smakiem – niemniej jednak zawsze pysznym i wyjątkowym. Wejdź z nami do świata koloru, smaku i niesamowitych właściwości. Wybierz certyfikowany miód wielokwiatowy, jeśli cenisz sobie naturę, ekologię… i najwyższą jakość. Wyróżnia się na rynku nie tylko swoim smakiem, ale także dbałością o szczegóły, spójrz, trafi do Ciebie ozdobiony ekologicznymi dodatkami, dzięki czemu możesz go podarować także na prezent.

W naszym sklepie znajdziesz aż cztery różne warianty pojemnościowe – niezależnie jednak, który wybierzesz, zawsze możesz mieć pewność niepowtarzalnego smaku i jakości.

Produkty
Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i jako pierwszy otrzymywać informacje o promocjach i specjalnych akcjach? Chcesz otrzymać specjalny kod zniżkowy na swoje pierwsze zamówienie? Zapisz się do naszego newslettera już dzisiaj – gwarantujemy same słodkie przyjemności!