Historia rodzinnej Pasieki Fujarskich

Pszczelarstwem nasza rodzina zajmuje się od trzech pokoleń. Nasza pasieka (licząca ponad 600 rodzin pszczelich) umiejscowiona jest w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego, obfitującego w bogactwo wszelkiej roślinności, lasów liściastych, mieszanych i różnorodność pożytków pszczelich. Znajdują się tutaj ogromne wrzosowiska, piękne aleje starych lip, akacjowe zagajniki i barwiące krajobraz na czerwono uprawy gryki.

Dzięki wielopokoleniowej tradycji i ogromnemu doświadczeniu naszej firmy oraz niezwykłej czystości środowiska i wyjątkowej trosce o rodziny pszczele, nasz miód jest najwyższej jakości. Marka Miodów Drahimskich daje mu gwarancję i metrykę pochodzenia.

Miód Drahimski jest złotem tego regionu, dzięki czemu w dniu 1 czerwca 2006 roku został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych, jako pierwszy produkt w województwie zachodniopomorskim. Aktualnie staramy się o nadanie unijnego znaku chronionej nazwy pochodzenia.

Na rynku istniejemy od 1971 roku. Prowadzimy współpracę z hurtowniami, sklepami, instytucjami rządowymi na terenie całego kraju.

Nasze atuty to przede wszystkim:

  • duży wybór odmian miodu
  • duża różnorodność oferowanych opakowań
  • możliwość realizacji serii długich, krótkich, jak i jednostkowych zamówień
  • wysoka jakość oferowanych produktów
  • krótkie terminy realizacji

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i jako pierwszy otrzymywać informacje o promocjach i specjalnych akcjach? Chcesz otrzymać specjalny kod zniżkowy na swoje pierwsze zamówienie? Zapisz się do naszego newslettera już dzisiaj – gwarantujemy same słodkie przyjemności!