Nasze miody  

Miody drahimskie – tradycyjne miody regionalne

Miody drahimskie są produktem regionalnym pochodzącym z ziem drawskich i szczecineckich – dawnego starostwa drahimskiego. Jedne z najstarszych miodów na terenie Polski w 2006 roku zostały wpisane na listę produktów tradycyjnych. Obecnie tylko pięć pasiek ma prawo do wytwarzania miodu drahimskiego, a każdy z nich opatrzony jest odpowiednim certyfikatem.

Rodzaje miodów drahimskich – gdzie leży sekret ich wyjątkowości?

Oprócz wielowiekowej tradycji prowadzenia pasieki niebagatelne znaczenie ma niepowtarzalny smak miodów drahimskich. Produkt ten można znaleźć w pięciu rodzajach: gryczany, rzepakowy, wielokwiatowy, lipowy oraz wrzosowy – oprócz tego oferujemy miody akacjowe i faceliowe. Ale w czym tkwi sekret niezwykłości miodu drahimskiego? Otóż oprócz podstawowych roślin, od których biorą swoje nazwy, miody drahimskie zawierają w sobie pyłki roślin endemicznych, których nie spotkamy już nigdzie poza okolicami Starego Drawska.

Miód drahimski – zdrowie prosto z Pojezierza Drawskiego

Miód drahimski to unikatowy dodatek do potraw i niezastąpiony element domowej apteczki. Niepowtarzalny smak oraz właściwości prozdrowotne tego wyrobu znane są już od średniowiecza. Wytwarzany w ekologicznej pasiece doskonale sprawdzi się przy przeziębieniu (miód lipowy oraz wielokwiatowy), profilaktyce kamicy nerkowej (wrzosowy), suplementacji żelaza i ochronie naczyń krwionośnych (gryczany), obniżeniu ciśnienia (rzepakowy), a także w łagodzeniu innych dolegliwości.

Serdecznie zapraszamy do zakupu certyfikowanych miodów drahimskich z naszej pasieki!

Produkty
Jest 33 produktów.

Pokazuje 25 - 33 z 33 elementów

 • Miód faceliowy 1250g

  Z błękitnych kwiatów facelii… wprost do Twojego domu. Poznaj nasz wyjątkowy, świeży, tegoroczny miód faceliowy, tak ogromnie wyczekiwany przez naszych Klientów. Powstaje z kwiatów facelii, która uznawana jest za królową kwiatów miododajnych, a to dlatego, że jej okres nektarowy jest jednocześnie bardzo obfity… i bardzo krótki.

  54,29 zł Netto
  W magazynie
 • Miód akacjowy 1250g

  Witaj w krainie łagodnego smaku, słomkowej barwy … i niepowtarzalnego smaku. Jeżeli szukasz, czegoś, co będzie smakować nawet najbardziej wymagającemu domownikowi, to zostań z nami i daj się zaprosić do świata akacji. Miód akacjowy charakteryzuje się najbardziej delikatnym smakiem ze wszystkich miodów – jest łagodny, delikatny, świeży i jednocześnie lekki.

  54,29 zł Netto
  W magazynie
 • Miód ze spadzi liściastej 1250g

  Aromat lasu, igliwia… niezwykły sposób powstawania. Poznaj wyjątkowy, niepowtarzalny miód ze spadzi liściastej, który w odróżnieniu od innych miodów nie powstaje z nektaru kwiatowego. Historia jego produkcji jest bardzo ciekawa, ponieważ jest to specjalna mieszanka wydzieliny mszyc i czerwców, które znajdują się na liściach – nasze pszczółki ją...

  61,90 zł Netto
  W magazynie
 • Miód Drahimski lipowy 1250g

  Lipa, która rozpieszcza zapachem… miód lipowy urzekający szlachetnym kolorem i smakiem, który pokochały zarówno dzieci, jak i osoby starsze! Daj się porwać w rytm natury, bogactwa wartości odżywczych, słomkowej barwy i miodu, który możesz wykorzystać na milion różnych sposobów!

  54,29 zł Netto
  W magazynie
 • Miód Drahimski gryczany 1250g

  Znany już od starożytności… niezapomniany przez wieki. Jeden z najstarszych i najbardziej wartościowych miodów, który musisz mieć w swoim domu. Poznaj razem z nami nasz ekologiczny, certyfikowany miód gryczany, który przygotowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i dbałość o szczegóły

  54,29 zł Netto
  W magazynie

Pokazuje 25 - 33 z 33 elementów

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i jako pierwszy otrzymywać informacje o promocjach i specjalnych akcjach? Chcesz otrzymać specjalny kod zniżkowy na swoje pierwsze zamówienie? Zapisz się do naszego newslettera już dzisiaj – gwarantujemy same słodkie przyjemności!