Miód Drahimski lipowy 1250g

Uznawany jest za najlepszy miód nektarowy, o przyjemnym, silnie odczuwalnym aromacie przypominającym woń kwiatów lipy. Ma barwę żółto-zielonkawą do jasno-bursztynowej.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

41,90 zł

1.8 kg
Niedostępne

Więcej informacji

Uznawany jest za najlepszy miód nektarowy, o przyjemnym, silnie odczuwalnym aromacie przypominającym woń kwiatów lipy. Ma barwę żółto-zielonkawą do jasno-bursztynowej. Po skrystalizowaniu ma konsystencję drobnoziarnistą, zmieniając barwę na białożółtą lub złocistożółtą.Miód lipowy pozyskiwany w niewielkiej ilości na Pojezierzu Drawskim na starych lipowych alejach. Jasny miód, w stanie płynnym, o zabarwieniu żółtawo zielonkawym. Ma wyrazisty smak i zapach lipowego kwiatu. Uważany jest za jeden z najlepszych najlepszych unikalnych miodów. Lipa kwitnie na przełomie czerwca i lipca, dostarczając pszczołom cennego pożytku. Pozyskiwany miód ze względu na różnorodność zawartych w nim składników oraz korzystne walory smakowe znajduje szerokie zastosowanie.

Produkty powiązane

4 inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami i jako pierwszy otrzymywać informacje o promocjach i specjalnych akcjach? Chcesz otrzymać specjalny kod zniżkowy na swoje pierwsze zamówienie? Zapisz się do naszego newslettera już dzisiaj – gwarantujemy same słodkie przyjemności!